Inloggen
Winkelmandje
Gratis verzending vanaf €50
Verf tot wel 65% goedkoper
Voor 15:00 besteld = Vandaag verstuurd
Gratis advies? 058 - 2152530
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Inhoud
500 ml
Kleur
Kleur kiezen
32,06-66%
10,89 9,00 Excl. BTW
Gratis verzending vanaf €50,-
Product op voorraad. Voor 15:00 besteld = Vandaag verstuurd
Reviews Schrijf een review
Vanaf aantal Korting Excl. BTW Incl. BTW
1x 9,00 10,89
4x 22% 7,00 8,47
8x 33% 6,00 7,26
Toevoegen aan favorieten

Bent u een zakelijke klant? Meld u aan voor extra voordeel!


Zakelijke klant voordeel

Maak je bestelling compleet

Beste reiniger Bleko B-Clean Verfreiniger
 • Krachtige ontvetter
 • Naspoelen niet noodzakelijk
 • Professioneel product
Syntetische Aflakset
 • Complete set
 • Extra voordelig
 • Watergedragen verf
Waterbasis kwast VP All-round Synthetische Kwast
 • Synthetische vezel
 • Kwast voor verf op waterbasis
 • Strak resultaat
VP Schilderhandschoentjes
 • Geen vieze handen meer
 • Flexibel
 • Professioneel gebruik
4,84 -18%
3,98 3,29 Excl. BTW
Acryl roller VP Superflock Acryl
 • Extreem glad resultaat
 • Watergedragen lakken
 • Glad en strak schilderwerk
Buiten VP Tape Gold
 • Binnen en buiten
 • Strakke lijnen
 • Elke ondergrond
Drogingsvertrager Bleko Acrylverdunner
 • Vloeistof
 • Drogingsvertrager acrylverf
 • Heeft geen effect op de kleur
7,26 -30%
5,09 4,21 Excl. BTW
Go!Paint Roll and GO S
 • Sneller werken
 • Handen vrij
 • Kwast en roller
6,05 -20%
4,86 4,02 Excl. BTW
Roerhout
 • Voor het vermengen van verf
 • Hout
 • Geschaafd
Schoolplein verf 0.5 liter
Schoolplein verf 0.5 liter
32,06-66%
10,89
 • Artikelomschrijving & specificaties
 • Documenten
 • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

Schoolplein verf

Dagelijks genieten schoolkinderen in heel Nederland van hun tijd op het schoolplein, het buurtplein of het speelplein van de kinderopvang. Deze plekken mogen er vrolijk en gezellig uitzien om het spelplezier te vergroten. Door kleur toe te voegen aan schoolpleinen worden deze nog aantrekkelijker voor spelende kinderen. Ook met een beperkt budget kan dit eenvoudig worden gerealiseerd. Een mooie, duurzame en betaalbare oplossing hiervoor is betonverf op waterbasis. Ongetwijfeld kun je zelf heel veel leuke dingen bedenken om het schoolplein mee op te vrolijken. Maar je kunt er ook een leuk project van maken door de kinderen er zelf bij te betrekken. Wat willen de kinderen graag op het schoolplein? Daar komen waarschijnlijk hele creatieve ideeën uit waar je zelf nooit aan zou hebben gedacht. En misschien heb je zelfs kinderen die mee kunnen helpen de vlakken in te kleuren. Leuk en gezellig! Onze schoolpleinverf is op waterbasis en hierdoor zeer geschikt voor schoolpleinen.Het verbruik van deze watergedragen betonverf is 5 m² per blik van 0,5 liter.

Plus- en minpunten

 • Elke mogelijke kleur
 • Binnen en buiten
 • Slijt en krasvast
 • Niet in fluor kleuren

VP Schoolplein verf

Ongetwijfeld kun je zelf heel veel leuke dingen bedenken om het schoolplein mee op te vrolijken. Maar je kunt er ook een leuk project van maken door de kinderen er zelf bij te betrekken. Wat willen de kinderen graag op het schoolplein? Daar komen waarschijnlijk hele creatieve ideeën uit waar je zelf nooit aan zou hebben gedacht. En misschien heb je zelfs kinderen die mee kunnen helpen de vlakken in te kleuren. Leuk en gezellig! Onze schoolpleinverf is op waterbasis en hierdoor zeer geschikt voor schoolpleinen.

Dan de praktische kant. Ik ga ervan uit dat het schoolplein bestaat uit betonnen stoeptegels. Daarmee bedoel ik de traditionele trottoirtegels van 30 x 30 cm. Maar betonverf is ook voor veel andere tegels en klinkers geschikt. En wil je het zeker weten, mail ons dan even. Betonverf kan tegen een stootje. Bovendien is het slijtvast, watervast en heeft het een uitstekende hechting op betontegels. Wel is het belangrijk dat de tegels goed schoon, droog en vetvrij zijn voordat je de betonverf aanbrengt. Gebruik daarbij altijd het juiste reinigingsmiddel, anders loop je kans dat je opnieuw kunt beginnen.

Het verbruik van deze watergedragen betonverf is 5 m² per blik van 0,5 liter.

.

Verf aanbiedingen bij De Verfmenger

Bij De Verfmenger kunt u altijd rekenen op de best verf voor iedere klus tegen de laagste prijs op internet. Af en toe krijgt ook De Verfmenger een aanbieding van de fabrikant of distributeur waar wij geen nee tegen kunnen zeggen. Deze partij inkoop kunt u daarom ook altijd terugvinden op onze verf aanbieding pagina.


Het grootste verf assortiment in Nederland

De Verfmenger heeft het grootste assortiment verf, lak, beits en behang in Nederland. Wij kunnen bijna alle verven voor u in iedere gewenste kleur mengen. Van RAL 9010 tot RAL 7016 en van iedere kleurenwaaier van iedere fabrikant. Dus ook van Histor, Farrow and Ball, Flexa en nog veel meer. Bekijk ons uitgebreide assortiment Renovlies behang en kies hier de juiste verf, voorstrijk en kleur bij. Of toch liever een glasvezelbehang op de muur met een krachtige Sikkens verf of Sigma verf. Of het nu gaat om muurverf of betonverf bij De Verfmenger bent u aan het juiste adres en heeft u keuze uit het grootste assortiment in Nederland tegen de laagste prijs.


Documenten

Specificaties

Verwerkingstemperatuur10 tot 25 graden
Retourneren

Op alle producten geldt een bedenktijd van 14 dagen met uitzondering van verven die speciaal voor jou op kleur zijn gemengd. (RAL 9010 en 9001 zijn ook mengkleuren)

Retournerenja: wit (ongemengd)
uitgesloten: mengverf
Locatie Binnen Buiten

Niet alle producten zijn voor zowel binnen- als buitentoepassing geschikt.

Locatie Binnen Buitenbinnen
Kwaliteit

Wij onderscheiden de kwaliteit van onze producten in 3 verschillende klasse. Pro- schilder (hoogste kwaliteit) Vakman (professioneel product) doe-het-zelf (vergelijkbaar met producten uit de bouwmarkt)

Kwaliteitvakman
Basis

Hierin geven wij aan op welke basis het product is. In de meeste gevallen is dit een grondstof of een verdunning.

Basiswaterbasis (acryl)
Uitstraling of glansgraad

Glansgraad is een belangrijke factor in het kiezen van de jusite verf, muurverf of beits.

Uitstraling of glansgraadzijdeglans
Aanbrengen met

Opsomming hoe en waarmee dit product het beste aangebracht kan worden. Lees aanvullend altijd de technische documentatie.

Aanbrengen metkwast
roller
Rendement

Dit is een theoretisch rendement, berekend met gunstige omstandigheden. en met de aanbevolen laagdikte Lees aanvullend altijd de technische documentatie.

Rendement12 tot 14 m2 per liter
afhankelijk van de laagdikte
Droogtijden

De aanbevolen droogtijd is een theoretische indicatie rond de waarbij de temperatuur 20° C is. De daadwerkelijke droging is sterk afhankelijk van de luchtvochtigheid, temperatuur en aangebrachte laagdikte. Lees voor uw situatie altijd de technische informatie.

Droogtijdenoverschilderbaar na 4 uur
stofdroog na 1 uur
Type verdunning

Hiermee kan het product verdund worden. Voor de jusite hoeveelheid lees je altijd het technisch datablad!

Type verdunningacrylverdunner
water
Gebruiksklaar

Product is gebruiksklaar en hoeft in normale omstandigheden niet meer verdund te worden. Bij twijfel altijd het technisch informatieblad raadplegen.

Gebruiksklaarja
Ondergrond

Overzicht voor welke ondergronden dit product geschikt is. Raadpleeg altijd de technische informatie voor uw situatie!

Ondergrondhout (gegrond)
kunststof (geprimerd)
metaal (geprimerd)
Voordat je begint2 minuten links- en rechtsom roeren productomschrijving doorlezen. Kleur controleren.
Als je bezig bentproduct nooit in de zon zetten
verpakking afsluiten
Als je klaar bentverpakking sluiten
vorstvrij en op donkere plek wegzetten
MerkVerfmenger Prof
CategorieZijdeglans afwerking
Tags zijdeglans satin slijt en krasvast traplak trapverf acrylverf acryl verf acryllak acryl lak vloerlak vloerverf sikkens sikkens bl rezisto binnenverf binnen verf binnenlak binnen lak
Artikelcode2000006-4823-2
Verpakkingblik á 500 ml

Schrijf een review

Aantal sterren
     
   
  Plaats review

Stel een vraag over dit artikel

         

Aanmelden nieuwsbrief

Gratis verzending vanaf €50
Verf tot wel 65% goedkoper
Grootste assortiment van Nederland
Gratis advies? 058 - 2152530

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen